Dlaczego warto
tu mieszkać?

Osiedle położone jest w spokojnej części Łańcuta , znajdującej się na wzgórzuz którego rozpościera się widok na panoramę miasta. Sąsiedztwo terenów zielonych zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Osiedle spodoba się tym , dla których ważna jest bliskość centrum, dworca PKP, szybki dojazddo autostrady oraz drogi głównej nr 94,  ale jednocześnie cenią sobie ciszę i łatwy dostęp do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to miejsce bardzo wygodnedo życia – tu wszędzie jest blisko.  Dotarcie do centrum nie powinno zająć więcej niż dziś 10 minut pieszo, w okolicy znajdują się szkoły oraz sklepy.

Dlaczego warto<br>tu mieszkać?
Po Prostu<br>wygodnie.


Po Prostu
wygodnie.

Bliskość centrum miasta nie jest jedynym atutem naszego osiedla. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy miejsca postojowe dostępne w garażu podziemnym połączonym bezpośrednio z klatką schodową. Do użytku wszystkich mieszkańców udostępniamy również nowoczesne windy zapewniające dostępdo każdej kondygnacji również osobom niepełnosprawnym. Aby ograniczyć problemy związane z instalacją gazową proponujemy Państwu ogrzewaniez miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z indywidualnymi licznikami ciepła.


Atrakcyjne
nie tylko ceny.

Kompleks dwóch budynków wielorodzinnych jest nie tylko funkcjonalny, wyróżnia się również wyjątkowo atrakcyjną, nowoczesną formą. Wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, co skutkuje trwałością i bezawaryjnością naszych inwestycji. Zaprojektowaliśmy również dostępne dla mieszkańców tereny zielone, plac zabaw dla dzieci, oraz małą architekturę. Przy zakupie naszych mieszkań istnieje możliwość zakupu w programie Rodzina dla Młodych.

Atrakcyjne<br>nie tylko ceny.
Dlaczego warto<br>Nam zaufać?


Dlaczego warto
Nam zaufać?

Devan Developer to grupa młodych i ambitnych specjalistów z branży budowlanej , ze świeżym spojrzeniem na swoje inwestycje. Od momentu oglądnięcia inwestycji do jej zakupu, będziecie Państwo  otoczeni  fachową poradą oraz doradztwemna najwyższym  poziomie . Oferujemy możliwość porad w zakresie aranżacji wnętrz lub wykupienia gotowych projektów przygotowanych przez Naszych ekspertów.  To co charakteryzuje Devan to przede wszystkim profesjonalizmi rzetelność , którą odczuwać będziecie Państwo związując się z Nami.


Dlaczego
Łańcut?

7 min pieszo PKP
10 min pieszo do Centrum Miasta
15 min pieszo Restauracje , Puby
20min pieszo Muzeum Zamek oraz park zamkowy
24min samochodem Rzeszów
To fakty nie mity ! 

Dlaczego<br>Łańcut?
do góry